Wiedzieliśmy już kilka dobrych lat temu, że GABIONY „dotrą” do Polski.
Wtedy, nazwa produktu - „GABION” - nie mówiła nikomu NIC, jednak wydawało nam się, że to będzie dobra alternatywa estetyczna na rynku ogrodzeniowym. I nie myliliśmy się. Później okazało się, że paleta zastosowań GABIONÓW przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. Duża część pomysłów pochodzi od naszych klientów, którzy dowiedziawszy się o terminie i produkcie „GABION” - sami znaleźli mu jego zastosowanie. Naszą firmę stworzyliśmy z zamiłowania do estetyki, a takie wydały się nam GABIONY – na pierwszy rzut oka nieco „przemysłowe” - ale przy odrobinie fantazji w projekcie ciepłe i co współcześnie ważne – ekologiczne.

Minęło już kilka lat od rozpoczęcia działalności naszej firmy.
Produkujemy ogrodzenia GABIONOWE, GABIONOWE mury oporowe, mała architekturę GABIONOWĄ z niezłym skutkiem.

Kilkaset realizacji stało się faktem, pochylamy się nad każdym projektem, bez względu na jego wartość i wielkość. Aby spełnić oczekiwania klientów, którzy cenią sobie kompleksowe wykonanie ogrodzenia GABIONOWEGO– produkujemy również bramy i furtki, panele ogrodzeniowe w kilku wariantach oraz proponujemy fachowy montaż.
Klientom „majsterkowiczom”, którzy chcą samodzielnie zmontowac swoje ogrodzenie GABIONOWE służymy bezpłatnym doradztwem.

Zapraszamy,
Tomasz Sitarz i Mirosław Król – właściciele.

 

NASZE REALIZACJE: