Usługi montażu gabionów

Montaż gabionów, ogrodzeń gabionowych.
Dbając o kompleksową obsługę naszych Klientów świadczymy usługi montażowe zakupionych w naszej firmie gabionów oraz paneli ogrodzeniowych.

Czytaj więcej

Instrukcja montażu gabionów

Prawidłowe zmontowanie kosza gabionowego jest warunkiem zachowania jego wysokiej jakości oraz długiego okresu użytkowania. W celu zachowania jak najlepszych walorów użytkowych, montaż powinien być wykonany przez wyspecjalizowaną w tego rodzaju konstrukcjach brygadę montażową.

Czytaj więcej

Gabiony ZnAl – własciwości materiału

Drut ten jest produktem technologicznie zaawansowanym, dyfuzyjnie impregnowanym Zn/Al5, z tego względu wysoce wytrzymały, jest bardzo odporny na czynniki atmosferyczne (działanie roztworów kwasów, soli i zasad), które powodują szybką korozję metali. Nad tym drutem przeprowadzono badania, które wykazały jego bardzo wysoką odporność na działanie w/w czynników.

Czytaj więcej

Warunki gwarancji

Firma INDESTA udziela na produkty marki INDESTA gwarancji na okres 36 miesięcy liczony od daty sprzedaży potwierdzonej fakturą.
Wszelkie reklamacje należy zgłaszać w formie pisemnej w miejscu zakupu. Gwarancją nie są objęte uszkodzenia mechaniczne ( skutki niewłaściwego montażu, posadowienia, magazynowania oraz przeróbek dokonanych po zakupie wyrobu) i przebarwienia powłoki cynkowej dopuszczane normą PN-EN ISO 1461 oraz zmiany koloru powłok malarskich w trakcie eksploatacji.

Czytaj więcej