PANELE SPAWANE INDESTA C

  • 100_4430
  • 100_1091
  • 100_0590
  • DSCN1999

Panele Spawane Indesta C

Ogrodzenia panelowe Indesta C produkujemy z ceownika o wymiarach 20x8x1,5 mm (element poziomy) i drut o średnicy 5 mm (element pionowy).
Oba elementy łączymy ze sobą za pomocą spawania. Odpowiednio dobrane parametry ceownika i drutu w naszych panelach nadają im odpowiednią sztywność i wytrzymałość.
Nasze panele zabezpieczamy antykorozyjnie ocynkiem ogniowym metodą zanurzeniową w temperaturze roboczej 450 stopni Celsjusza. W procesie cynkowania ogniowego nasze Panele otrzymują powłokę o grubości do 150 mikrometrów. Ta grubość wystarcza, aby chronić ogrodzenie panelowe przez dziesięciolecia. Powłoka cynkowa na Panelach Indesta C nie wymaga konserwacji i do tego jest wytrzymała na uszkodzenia mechaniczne, ścieranie, erozję i udary. Aby dodatkowo przedłużyć trwałość powłoki cynkowej i nadać panelom pożądane walory estetyczne, proponujemy naszym klientom pokrycie ocynkowanej powierzchni paneli dodatkową powłoką lakierniczą (tzw. system DUPLEX). Przęsła Panelowe Indesta C pokrywamy farbą z zastosowaniem technologii malowania proszkowego (wg palety RAL).
Nasze przęsła panelowe są montowane do słupków ogrodzeniowych za pomocą obejm ogrodzeniowych wyposażonych w zestawy: śrub, nakrętek i podkładek wykonanych ze stali nierdzewnej – gatunek A2.
50x200 mm to standardowe oczko w Panelach Indesta C. Dostępne są również inne wymiary oczek np. 50x100 mm, 100x100 mm, 100x200 mm, 300x100 mm. Nasze Panele Indesta C mogą mieć inne dlugości niż standardowe 2460 mm, mogą być krótsze lub dłuższe, maksymalna dugość to 3010 mm.

Karty produktów

Karty techniczne produktów do pobrania (format PDF):

Panele Spawane Indesta C

Zastosowanie

Przęsła Panelowe Indesta C znajdują szerokie zastosowanie w ogrodzeniach posesji jednorodzinnych, deweloperskich i firmowych, są obecne w parkach, szkołach, obiektach sportowych ( m.in. „ORLIKI”), budynki użyteczności publicznej, tereny przemysłowe. Nasze przęsła panelowe to właściwie nieskończone możliwości indywidualizacji projektu (wysokość, dlugość, kształt, kolor,), co ważne - doskonale łączą się z naszymi Gabionami Indesta C, mogą być montowane naprzemiennie z nimi. Tworzą zintegrowane systemy z różnymi rodzajami słupów, akcesoriów montażowych, mogą stanowić wypełnienie bram i furtek.

Zalety ogrodzeń panelowych Indesta C

Panele Indesta C użyte w aranżacji otoczenia posesji wzbogacają walory estetyczne całego projektu.
Dodatkowymi zaletami Paneli Indesta C, o których należy wspomnieć, to trwałość, wytrzymałość i bezpieczeństwo. Są bezpieczne dla ludzi, zwierząt i otoczenia. Nie wymagają szczególnej konserwacji, charakteryzują się łatwością montażu – poradzi sobie z nim każdy majsterkowicz.
Doskonale komponują się z wieloma stylami budynków i krajobrazem. Są naprawdę atrakcyjne i funkcjonalne. Stanowią alternatywę dla popularnych w Europie Zachodniej ( zwłaszcza w Niemczech) tzw. doppelstabmatten – paneli składających się z trzech prętów zgrzanych ze soba elektrycznie - dwóch poziomych ( 2 x 8 mm, lub 2 x 6 mm)i jednego pionowego ( 6 lub 5 mm).