Istnieją standardowe rozwiązania małej architektury, lecz wszechstronność zastosowania Gabionów każdego dnia inspiruje nasza firmę do wprowadzania rozwiązań ściśle indywidualnych i niecodziennych. Wynikają one z odmiennych specyfik danej realizacji tak aby klient kompleksowo mógł zaaranżować wraz z nami swoją posesję. Efektem jest w pełni profesjonalnie zrealizowane zamówienie co jest celem firmy INDESTA.

PRZYKŁADOWE ELEMENTY WYPOSAŻENIA OGRODU

W celu uzupełnienia oferty w tematyce gabionów i paneli firma INDESTA oferuje również elementy małej architektury. Będą one istotne w codziennym użytkowaniu przestrzeni i pozwolą zadbać o jej wyjątkowy wygląd. Nasze realizacje w tym zakresie zawsze powstają z uwzględnieniem indywidualnych oczekiwań i upodobań klienta, który z danego terenu będzie korzystać. Różnorodność może dotyczyć kształtów, kolorów, ale także funkcjonalności. Pośród naszych propozycji na architekturę ogrodową znajdują się:

ławeczki,
donice, klomby kwiatowe i warzywne,
ogrodowe murki oporowe,
obudowy śmietników,
grille,
i inne.

TRWAŁA I ESTETYCZNA KONSTRUKCJA

Połączenie stali i kamienia to z pewnością rozwiązanie cechujące się wysokim poziomem trwałości i niezawodności. Odpowiednio zastosowane przetrwa lata w nienaruszonym stanie i będzie stanowiło ozdobę naszej posesji. Zachęcamy do skorzystania w tym zakresie z naszego doświadczenia, umiejętności i najwyższej jakości, jako oferuje nasza obsługa.